BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Kalıcı Fondöten (BB Glow)

Kalıcı Fondöten (BB Glow)

 Kalıcı Fondöten (BB Glow)

Kalıcı Fondöten (BB Glow), microneedling yöntemi kullanılarak uygulanan güçlü renkli bir serumun bir kombinasyonudur. BB glow serum çeşitli vitamin ve bitki özleri içeren yaşlanma karşıtı olarak da kullanılan en yeni güzellik trendidir.,

Kalıcı Fondöten (BB Glow) , tüm lekelerinizi ve renk değişimlerinizi anında ve mükemmel bir şekilde giderir. Düğününüz veya doğum gününüz gibi özel etkinlikler için harika bir cilde sahip olmanın mükemmel bir yolu.
Kalıcı Fondöten (BB Glow)  sadece yüzdeki cilt kusurlarını örtmekle kalmaz, aynı zamanda cildinizi nemlendirir, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, göz altı koyu halkaların görünümünü azaltır ve siyah noktaları ve tıkanmış gözenekleri azaltır.
Kalıcı Fondöten (BB Glow)  ayrıca gül hastaları için kızarıklığı ve kırık kılcal damarları kapatmaya yardımcı olmak için harikadır.
Kalıcı Fondöten (BB Glow)  sürtünmez veya yıkanmaz. Böylece terleyebilir, duş alabilir ve istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Günün sonunda, o muhteşem ışıltılı ve kusursuz cilde sahip olacaksınız.
Kalıcı Fondöten (BB Glow) , cildiniz için de iyidir. Cildinize aşılanan BB krem, cildinizi sağlıklı ve genç tutacak birçok yaşlanma karşıtı bileşen, vitamin ve antioksidan içerir.
Kalıcı Fondöten (BB Glow)  gözeneklerinizi tıkamayacak ve pigment cildinizin içindeyken gözeneklerinizin üzerinde durduğu için kırılmalara neden olmayacaktır.
Kalıcı Fondöten (BB Glow)  Kimler Kullanabilir?
Donuk, düzensiz cilt dokusu 
Çiller
Hiperpigmentasyon
Akne izleri sonrası
Yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri
Erken yaşlanma ve sarkık cilt
Kırışıklıklar ve ince çizgiler


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın