BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Yosun Peeling (Yosun Maskesi)

Yosun Peeling (Yosun Maskesi)

 Yosun Peeling (Yosun Maskesi)

Yosun Peeling (Yosun Maskesi) :Vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin olan, mükemmel bir antioksidan olarak cildi temizleyen ve toksinlerden arındıran yosun maskesi ile daha genç ve daha güzel bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz? 

Her cilt tipi ile uyumlu olan yosun maskesi yağlı ciltler tarafından haftada bir kez olacak şekilde cilde uygulanabilir. Lakin kuru bir cilt yapınız bulunuyorsa bu süreyi 10 günde bir kez olacak şekilde uzatabilirsiniz. Hassas cilt tipine sahip olanlara ise maskeyi 15 günde bir sefer ciltlerine uygulamalarını öneriyoruz.

Yosun maskesini haftada bir kez olacak şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Maskeyi haftada birden fazla cildinize uygulamamanızı öneriyoruz.

Yosun Peeling (Yosun Maskesi) hazır paket halinde güzellik salonumuzdan satın alabileceğiniz gibi güzellik salonumuzda da uygulatabilirsiniz. Şayet yosun yapraklarını kendiniz öğüterek toz formuna getirmeyi tercih ediyorsanız; işlem esnasında mutlaka bir kahve öğütme makinesi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yosun yapraklarını toz haline getirmek adına kahve öğütme makinesi yerine havan da kullanabilirsiniz.

 

Yosun Peeling (Yosun Maskesi) 'nin faydaları: 
Tam bir vitamin ve mineral deposu olan yosun, cildi besliyor, yumuşatıyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor.

Antioksidan etkisi sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırarak, cildi yenileyen yosun maskesi; Spirulina isimli bir yosun çeşidinden hazırlanıyor.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın