BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Hakkımızda

Hakkımızda

Kadın güzelliğine yönelik bütüncül hizmetlerin sunulduğu Medlay Güzellik Salonu, Bingöl ve Diyarbakır’da bir deneyimin sonucu olarak kuruldu. Uzman Estetisyen Leyla ORDU 'nun yönetiminde nitelikli kişisel bakım hizmetlerinin verildiği özellikli bir yapıya sahip olan Medlay Güzellik Salonu; günümüzde çeşitli ve en son teknoloji lazer epilasyon cihazlarını kullanarak kıl ve cilt tipine uygun bir şekilde kullanılmasına ve bireylerin istenmeyen tüyler sorununa kalıcı çözümler üretilmesini amaçlanmıştır. Lazer epilasyonun ilk keşfedildiği zamanlarda, beyaz cilt rengi, koyu kıllar üzerinde etkili sonuçlar verdiği gözlemlenirken, bugün gelişmiş cihazlarla hemen hemen tüm cilt ve kıl tipleri varyasyonlarına uygun hale getirilmiştir. Medlay Güzellik Salonu plastik cerrahi ve dermatoloji alanında uzman doktorlarla çalışmaktadır.


Uz. Estetisyen Leyla Ordu Çalışma hayatı boyunca “güzellik” söylemine farklı bir soluk getirerek mesleki kariyerinin tamamında kadın ve güzelliğine yönelik olarak çalışmaktadır.. "Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulamak işiye özel olarak ilgilenmektedir.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardak iyüksek kalite ve özgün hizmetanlayışı ileMedlay Güzellik Diyarbakır ve Diyarbakır’de yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi.

"Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır ve Bingöl illerinde faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dosthane hizmet vermektedir.

Günümüzde daha seçici ve daha bilinçli hale gelen müşteri beklentilerine cevap verebilmek ve sürekli değişen piyasa şartlarında var olabilmek için gerekli olan kalite ,belirlediğimiz vizyon ve misyon doğrultusunda bizlere yol gösteren başlangıç noktasıdır. Toplumun ve insanların yaşam kalitesini yükseltmek için hizmeti güvene ve sadakate dönüştürmek yapılan her işte mükemmeliyetçi olmak önem arz etmektedir.

Bu anlayış ile Medlay Güzellik Salonları kaliteyi bir yaşam tarzı olarak seçen, müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan ve hatta aşan bu şekilde müşterilerine en yüksek faydayı sağlayan ürün ve hizmetleri ile en iyi çözümleri sunan, rakiplerinden kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle farklılaşan sürekli değişimi kendine politika edinen bir kuruluştur.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın