BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Kırışıklık Bakımı

Kırışıklık Bakımı

 Kırışıklık Bakımı

Farkında değiliz ama yaş ilerledikçe kırışıklıklarımıza yenileri ekleniyor. Yine de gülmeden, ağlamadan beliren; dudak üstü, göz çevresi ve yanak hattı boyunca görülen çizgiler, bir değişimin habercisi. Yüzümüz değişiyor, mimik çizgilerimizin derinleşmesini engellemek ve yenilerinin oluşmasını önlemek, cildimizi ne kadar güçlendirdiğimizle doğru orantılı. Çizgiler ve kırışıklık hayatin bir gerçeği, fakat biz yaşlandıkça yüzümüzden eksik olmamaya kararlılar! Neyse ki, zamanın üzerimizdeki etkileriyle baş etmeye kararlı oldukça uygulayabileceğimiz birçok yöntem bulunuyor. Kırşıklık Bakımı, Kırışıkları silen bu uygulamalar ile gözle görülür sonuçlar elde etmeniz mümkün!


 Kırışıklık  Bakımı

Kırışıklar; kolajen kaybı, esnek dokunun azalması ve yaşlanma sürecinin bir parçası ama bu durumla savaşmayı bilirseniz kırışıklıklar kaderiniz olmak zorunda değil. Kırışıklık bakımları yaşlanmanın etkisiyle birlikte yüzde meydana gelen ince veya derin çizgileri düzeltmek için botoks, dolgu ve geliştirilen teknolojik yöntemler ciltteki hasar dokuları onarıp genç, dinamik bir görünüm sağlıyor.

 

Botoks kırışıklıkların Oluşmasını Engelleyin : Botoks uygulaması yüz hareketlerine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkların durdurulmasında ve yeniden oluşmalarını önler. botoks, göz çevresi, kaş arası, alın bölgesindeki ince çizgi ve kırışıklıkları geçici olarak gideren ve etkileri ortalama olarak üç veya dört ay süren FDA onaylı bir üründür. Enjeksiyonun etkileri büyük ihtimalle ilk birkaç gün fark edilmeyecektir ve kimi zaman bu süre bir haftaya kadar uzar. Botoks gibi enjekte edilebilen toksinler, çizgilerin sorumlusu olan kasların kasılmasını geçici olarak durdurarak yeni kırışıklık oluşumunu da önler.

 

Dolgu kırışıklıkları gidermek ve cildi daha genç göstermek için kullanılırlar. En popüler dolgu seçeneği olan hyalüronik asit dolgular kırışıklıkları doldurarak ve içeriden açarak cildin yapısına dolgunluk katar çizgileri gidermek ve cildi daha genç göstermek için kullanılır. Uygulama yapılan bölgeye bağlı olarak her altı ayda bir yenileme gerekebilir. Kolajen uyaran dolgular, kalın katların ve kırışıklıkların üzerinde çalışır ve içeriden dışarıya doldurmak için kolajeni uyarır. Sonuçlar anında görülebilir ve altı aya kadar etkilidir: şişme ve morarma azdır. Dermal dolgular, göz çevresindeki kırışıklık ve ince çizgilerin, burun kenarındaki çizgilerin, burun ile ağız arasındaki çizgilerin, dudakların etrafındaki çizgilerin, alın çizgilerinin giderilmesin durumlarda kullanılır.


Teknoloji ile kırışıklarından kurtulun!
Daha genç bir görünüm için günümüzde kullanılan gelişmiş teknolojilerin kapsamı oldukça geniş: cilt yüzeyinden derinlere kadar ulaşabilen lazerler; cildin üst tabakasını kaldırabilen lazerler; göz çevresi, dudak veya tüm yüz gibi belli bir bölgeyi gençleştirmek için kullanılan enerji bazlı cilt sıkılaştırıcı, ciltteki hafif-orta kırışıklıklar için pek çok seçenek var. Bazı lazerler tek bir uygulamayla sonuç verirken bazılarında birkaç hafta arayla işlemin tekrarlanması. Sorun ister güneşin zararlı etkileri ve kırışıklıklar, ister yaşlanma belirtileri olsun, lazer etkileyici sonuçlar yaratıyor ve cildin hızlı iyileşmesine olanak sağlıyor. Isı vererek ciltte oluşan derin kırışıklıklar ve ince çizgileri gideren lazer bakımları cildi dış katmanına zarar vermeden yeniler.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın