BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

 Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı derisi zamanla esner ve sarkar. Gözün üzerine doğru düşmüş gibi bir görüntü oluşturur. Bu da kişinin sürekli yorgun görünmesine sebep olur. Göz kapağı sarkmaları, göz kenarı kırışıklıkları, göz altı torbalar, yaşa bağlı olarak ortaya çıkan göz kenarı siğilleri ve diğer et beni gibi problemler ameliyatsız göz kapağı işlemi ile giderilebilir. Bu işlem için kullanılan bir kaç farklı yöntem vardır. En çok kullanılan yöntem ise lazerle ameliyatsız göz kapağı estetiğidir. Bunun dışında, plazma enerjisi ile ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulamaları da yapılmaktadır.

Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Uygulama öncesi göz kapağı ve kenarlarına uyuşturucu krem sürülür. Böylece işlem boyunca işlem uygulanan hiç bir acı ya da ağrı hissetmez. İşlem 10 dakika ile 45 dakika arasında değişebilir.

Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği işlemi ne kadar etkilidir?
Bu tarz işlemlerin etki süresi kişiye, fiziksel özelliklerine ve hayat tarzına bağlı olarak değişir. Sigara ve alkol kullanımı fazla olan kişilerin cildi daha hızlı deforme olduğu için bu tarz uygulamaların ömrü de kısadır.

Plexr Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği  uygulamasının yan etkileri var mıdır?
Bu tarz durumlar tüm uygulamalardan sonra oluşabilir. Uygulama öncesi en az bir hafta kan sulandırıcı ilaçların bırakılması, sigara içilmemesi, sağlıklı ve düzenli beslenilmesi önerilmektedir. Bu uygulama sonrasında en sık karşılaşılan durum göz kapaklarının şişmesidir. Ancak bu göz kapakları şişmesi bir hafta içerisinde ortadan kalkar. Bunun dışında;Göz kenarında ve uygulama alanında minik kabukçuklar oluşabilir. Bunlar da kısa bir süre içerisinde yok olur.
Göz kapağı ve kenarında pembelikler oluşabilir, Uygulama yapıldıktan sonra hijyen koşullarına dikkat edilmezse göz kapağı ve çevresine enfeksiyon oluşabilir.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın