BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir güzellik salonu arıyorsunuz, Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Lazer epilasyonda uygulanan ışınlar sadece orta deriye kadar ulaşır. Deri altında ve iç organlara yayılması söz konusu değildir. Lazer ışını yayılan bir ışın değildir. Sadece atış bölgesinde belli bir derinliğe kadar etki eder. Fakat deriniz üzerinde herhangi bir tahriş veya ileri boyutta yanmalara kadar varabilecek sorunlar yaşamamak için alanında uzman kişilerden yardım almalısınız. Ayrıca cihazların FDA onaylı olmasına dikkat etmelisiniz.

Erkekler en çok sırt, elmacık kemiği üzeri, boyun ve ense bölgelerine epilasyon yaptırıyor. Günümüzde epilasyon yaptıran erkek sayısında ciddi artış mevcut.

Kadınlar sıklıkla bacak, koltuk altı ve genital bölge için epilasyon talep etmektedirler. Yine kol ve yüz uygulamaları da yapılmaktadır. Fakat tüm vücut lazer epilasyonu sizin için en ekonomik ve konforlu seçim olacaktır.

Cilt Bakımlarınızı düzenli seanslar halinde yaptırdığınızda sonuçları daha net görebilirsiniz. Aylık ve yıllık olarak yaptıracağınız bakımlar cilt problemlerinizi ortadan kaldırarak, cildinizi yatıştırıp, parlaklaştıracaktır.

Cilt Bakımı yaptırırken mutlaka dikkat edilmesi gereken şey, cilt problemlerinizi belirleyip çözümünü de o problemlere uygun tedavi yöntemleriyle yapmaktır. Bunun için güzellik uzmanlarından size yol göstermelerini istemelisiniz.

Kadınların yıllardır problemi olan istenmeyen tüyler, ileri teknoloji cihazlar sayesinde sorun olmaktan çıktı. Hijyenik bir ortamda, Uzman Estetisyenler ile uygulanan Lazer Epilasyonun vücudunuza herhangi bir yan etkisi yoktur. En sık sorulan sorulardan biri de Lazer Epilasyon Uygulamalarının gebeliğe engel olup olmayacağıdır. Kaliteli uygulamalar yapıldığı takdirde gebeliğe engel teşkil edecek hiçbir durum yoktur.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde sıklıkla kullanılan Lazer Epilasyon ile ilgili bilinen bir tehlike yoktur. Fakat burada Cihaz Seçimi ile Estetisyenlerin bu konuda bilgili olması çok önemlidir. Cihaz doğru kişiler tarafından kullanılmazsa, sağlık problemleri oluşabilir.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın