BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Alexandrite Candela Lazer

Alexandrite Candela Lazer

 Alexandrite Candela Lazer

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Alexandrite Candela Lazer cihazının Ülkemizde ’de de kullanımı giderek artmaktadır. Bu cihaz cilt sorunlarından tüy problemlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan son zamanların en iyi uygulamalarından biridir. Lazer cihazları arasında belki de en iyi candela lazer epilasyon cihazıdır diyebiliriz.
Bu yöntemlerin kullanım alanları ise şöylerdir;
Candela Alex TriVantage: Cilt lekelerinin tedavisinde.
Candela ePrime: Çatlak tedavisinde.
Candela GentleMAX Lazer: Varis tedavisi, sivilce izleri, cilt lekeleri ve istenmeyen tüyler için.
Candela GentleYag Lazer: Kılcal damarlar ve kırışıklık tedavisinde.
Candela CO2RE: Cilt sarkmaları için kullanılmaktadır.

Sadece Candela lazerlerinde kullanılan patentli “DİNAMİK SOĞUTMA SİSTEMİ” (DCD) ile maksimum hasta güvenliği ve konforu sağlar. "Beckman Laser Institute University of California, Irvine, California, USA den Doktor J. Stuart Nelson, M.D., Ph.D., yaptığı klinik çalışma sonucu lazer tedavisi sırasında epidermisi en iyi koruma yönteminin DCD olduğunu ispatlamıştır."


GentleLASE, Alexandrite 755 nm dalga boyu ile Candela ’nın her tip cilt rengine uyumlu, hızlı, konforlu ve kullanışlı birinci sınıf lazer epilasyon sistemidir. Dünya genelinde 92 ülkede 25.000 ’den fazla kullanıcı ile yılda 10 milyondan fazla tedavide kullanılmaktadır. Ayrıca pigment lezyonlar, vasküler lezyonlar ve kırışıklık tedavilerinde mükemmel ve çok yönlü kullanım sağlar. GentleLASE ile bugüne kadar 50 ’den fazla klinik çalışma yapılmıştır ve halen 30 ’dan fazla klinik çalışma yapılmaya devam etmektedir.

Alexandrite Candela Lazer'in  patentli “DİNAMİK SOĞUTMA SİSTEMİ” (DCD) sürekli, tekrarlanabilir ve ayarlanabilir epidermal soğutma teknolojisi ile hasta güvenliğini ve konforunu en üst seviyeye çıkarmıştır. DCD cildin üst katmanlarını lazer pulse 'undan önce ve sonra, milisaniye cinsinden ayarlanabilir sprey/duraklama süreleri ile cryogen soğutucu spreyle tedaviye hazırlar. DCD ’nin eşsiz tasarımı tüm süreç sırasında mükemmel görüş sağlar. DCD operatör ekipmanından bağımsızdır, lazer ne kadar hızlı çalışsa da aynı epidermal korumayı sağlar. 


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın