BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Fibroderms Çatlak Bakımı

Fibroderms Çatlak Bakımı

 Fibroderms Çatlak Bakımı

Fibroderms Çatlak Bakımı yöntemi nedir? Fibroderms Çatlak Bakımı Fibroderms işlemi nasıl yapılır? Fibrodermsin iyileşme süreci ne kadardır? 

Çatlakları Yok Eden Estetik Yöntemi Fibroderms Çatlak Bakımı: İşlemden evvel bölgesel anestezi kremle alanı uyuşturuyoruz. İşlemden sonra alanda morluklar meydana geliyor.

Cilt yapısına nazaran iyileşme aşaması 2 ila 5 gün arasında değişiyor. Seans aralıkları 21 günde bir olup, uygulama 2- 2.5 saat devam ettirmektedir. İşlemin ardından günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

İşlemin ardından cildinizde herhangi bir kabuk, yara vb. şeyler olmaz. Herhangi bir leke olmaz. Menstrual aşamasında uygulama yapılmaz.

Uygulamanın ardından doğrudan olarak güneş ışığına maruz kalmaktan uzak durmalıdır.

Son aşamada güvenilir, zararsız, oldukça başarılı sonuçları olan bir sistemdir" diye belirtilmektedir. 

Onarımı yapılan çatlaklarda yüzde 30 ila yüzde 80 aralığında silinme gözlemlendiğini ifade eden Uzman Estetisyenler, "Bu da insanın deri yapısı ve iyileşme aşamasıyla alakalıdır.

Fibroderms cihazı herhangi bir lazer cihazı veya iğneli bir cihaz değildir.  

 


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın