BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Cosmelan Leke Bakımı

Cosmelan Leke Bakımı

 Cosmelan Leke Bakımı

Aknenin neden olduğu hasarı silmeye yardımcı olmak için bir Cosmelan Leke Bakımı maskesini uygulatabilirsiniz. Cildinize, yaşınızdan daha genç görünmenize yardımcı olan o güzel pigment (melanin), ciltte hiperpigmentasyon adı verilen tortular da oluşturabilir. 

Cosmelan Leke Bakımı nedir?

Kökeni İspanya’da olan Cosmelan, dünyanın önde gelen profesyonel depigmentasyon yöntemidir. Peeling, genel olarak iki aşamalı bir süreci içerir. İlk adım, bir profesyonel tarafından yoğun, çamur benzeri bir maskenin uygulanmasını içerir. Bu maske azelaik asit, kojik asit, fitik asit, askorbik asit, arbutin ve titanyum dioksit içerir.

Cosmelan Leke Bakımı, melanositlerdeki aşırı melanin üretimini düzenlerken hiperpigmentasyonu düzeltmeye çalışır. Melanozom içindeki tirozinaz aktivasyonunu inhibe eder ve oksidatif stresi düşürerek melanin üretimini azaltır.

Sonuç, yeni koyu lekelerin oluşumunu engellemek ve kontrol etmektir. Cosmelan, anında ve uzun vadeli sonuçlar için hem düzeltici hem de önleyici olmasıyla benzersizdir. Maske, belirtilen süre boyunca uygulanıp bırakıldığında, otuz gün içinde cilt yüzeyindeki cilt pigmentasyonunda yüzde 95’e varan azalma görebilirsiniz. 

Bu işlem sadece eşit olmayan cilt tonlarını tedavi etmekle kalmaz aynı zamanda cildin dokusunu, dokunsal pürüzlülüğünü iyileştirir ve ışığın artan yansıtma özelliği nedeniyle parlamasını sağlar. Cildiniz daha genç görünecek.

 


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın