BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Kamufulaj Makyaj

Kamufulaj Makyaj

 Kamufulaj Makyaj

Kamufulaj Makyaj dövmesi olanlar başta olmak üzere gençlik döneminde kolunda (Faça) Jilet izi olanlarında rahatlıkla kullanıp, vücutlarında ki izleri yok edebilecekleri çok iyi bir yöntemdir. Buyurun tüm detayları ile  Kamufulaj Makyaj nedir? 

Kamuflaj makyajında en çok dikkat edilmesi gereken şey bu makyajın geceleri muhakkak çıkartılmasıdır. Yağlı temizleme krem ve losyonları temizleme işlemi için uygundur. Bu temizleme işleminden sonra cilt bol su ile yıkanmalıdır.

Vücuda uygulanan ürünler ise 3–4 gün vücutta kalabilir.

Kamuflaj makyaj uygulamasında ilk aşama temizleme, tonik ve nemlendirici ile cildin hazırlanması, uygulama yapılacak kişinin cilt yapısına uygun olarak seçilen temizleme solüsyonu ardından, ciltte herhangi bir artıkla karşılaşılmaması için uygulamaya tonikle devam edilir. 

Önerilen bu uygulama yüze de yapılacak kamuflaj uygulamalarında tercih edilir. Özellikle eller ve bacaklarda vücut için kullanılan kamuflaj malzemeleri tercih edilir. Bu ürünlerde nemlendirici etki olduğu için ayrıca öncesinde bir çalışma yapmak gerekmez.

Doğuştan, travmatik ya da cerrahi sebeplerden dolayı yüzlerinde ve vücutlarında hat ve renk kusurları olan kişiler, kamuflaj makyaj uygulamasından yararlanabilmektedir.

Kozmetik kamuflaj doğuştan olan izler, yara izleri, pigmentlerden kaynaklanan kusurlar, yanık izleri, akneden kalan izler, dövmeler, benler ve ameliyat sonrası yara izleri üzerinde uygulanabildiği gibi bazı cilt rahatsızlığı olan hastaların iyileşme safhasında da bu kozmetik yöntemlerden faydalanılabilmektedir.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın