BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Kirpik Lifting

Bağlar Kirpik Lifting

Bağlar Kirpik Lifting

Bağlar Kirpik Lifting Kirpik lifting son yıllarda oldukça trend olan bir uygulamadır. Ne kadar maskara sürerseniz sürün, bazen kirpikler ekstra bir desteğe ihtiyaç duyar. Takma kirpikler her zaman bir seçenek olsa da, çok fazla bakım gerektirirler.

Kirpiklerin doğal olarak hacimli, uzun, kıvrımlı ve dramatik görünmesi için Bağlar Kirpik Lifting yaptırabilirsiniz. 

Bağlar  Kirpik lifting uygulaması kirpiklerinizi kökten uca kıvırır. Tüm kirpiklerin doğal bir şekli vardır bu nedenle bu işlem küçük bir kıvırma çubuğu ve bir lifting çözeltisi ile bu şekli değiştirir. Göründüğü kadar korkutucu değildir.

Gözleriniz uygulama sırasında kapalıdır. Tedavi her zaman sertifikalı bir profesyonel estetisyen tarafından yapılmalıdır.

Sonuçlar genellikle kirpiklerinizin ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlı olarak dört ila altı hafta sürer.

Kirpik lifting işleminde sonraki iki gün boyunca boyunca maskara kesinlikle sürmemelisiniz ve kirpiklerinize tam bir gün boyunca kesinlikle dokunmamalısınız.

Kirpiklerin doğru şekilde şekillenmesini sağlamak için makyaj veya su kirpiklerinizle tam bir gün boyunca temas etmemelidir. Ardından, işlemin sonuçlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Alerjiler ortaya çıkabilir, bunu akılda tutmak her zaman akıllıca olacaktır. Göz makyajı yapmanız durumunda, yağsız göz makyajı temizleyicisi kullanmanızı öneririz. Göz kapaklarınızı incitmeden ağır göz makyajını çıkarmak için yeterli güce sahip ve nazik bir temizleyici olmalıdır.

İlk olarak, koruyucu pedler, göz kapağı derisini gereksiz kimyasallara maruz kalmaya karşı korumak için göz kapağının üst ve alt yüzeyine yapıştırılır. Tutkal, göz pınarı veya göz yüzeyi ile temas ederse, büyük tahrişe neden olabilir.

İşlemden tam iki gün sonra rimel kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, gözleriniz hala hassas olduğundan, yağsız bir rimel kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Bu yüzden organik, hacim veren ve yağsız formüllü maskara kullanmanızı öneririz. Parabenli makyaj temizleyicilerinden uzak durmalısınız.

Bazı cilt tipleri de yapıştırıcıya alerjik reaksiyon gösterme riski altında olabilir bu nedenle cilt, bunu ortadan kaldırmak için önce yama testi yapılmalıdır. 

Daha sonra üst göz kapağına bir silikon kıvırıcı yapıştırılır ve kirpikler daha sonra kıvırıcı ped üzerinde kıvrılır ve sabitlemek için yapıştırılır. Daha sonra keratin köklerini kırmak ve kirpikleri kıvırıcı şekline bükmek için kirpikler kimyasal bir perma çözeltisi ile taranır. Tüm bu işlemler gözlere zarar verebilir.

 


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın