BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Altın İğne

Bağlar Altın İğne

Bağlar Altın İğne

Altın iğnenin en sık kullanıldığı alanlardan biri de özellikle yüzde oluşan kırışıklıklardır. Kırışıklık giderme işlemi için kişinin arzusuna göre göz kenarı, dudak çevresi, boyun gibi belli bir bölgeye ya da yüz bölgesinin tümüne altın iğne uygulaması yapılır. Uygulama sırasında cildin üst katmanına zarar verilmeden alt tabakalara iğneler aracılığıyla bir miktar ısı verilir. Bu ısı kolajen ve elastin dokuları uyararak uygulama yapılan bölgede cildin kendi onarım mekanizmalarının daha hızlı ve etkili biçimde çalışmasını sağlar. Tedavi aynı zamanda cilt üzerindeki gözeneklere de etki ederek toparlayıcı ve gençleştirici etkinin uzun süreli olmasını sağlar.

Bağlar Altın İğne: Kırışıklara veda etmek, cildin solgun rengini canlandırmak, gergin, genç ve pürüzsüz bir yüze sahip olmak için altın iğne yaptıranlar birkaç seanslık uygulama sonunda tam da hayal ettikleri cilde kavuşuyorlar. Kadınlar için güzelliğin altın çağını başlatan altın iğne tedavisi ile cilt gençleştirme yaptıranlar arasında erkeklerin sayısı da az sayılmaz. Güvenli bir uygulama olması sebebiyle özellikle sivilce çukurları üzerindeki güçlü etkisinden ötürü bu cihaz kadınlar kadar erkeklerin de memnun kaldığı tedavilerinin başında geliyor diyebiliriz. 

Bağlar Altın İğne Uygulamasının Avantajları: Uygulaması sonuç odaklı ve etkili cilt gençleştirme, anti-aging tedavisi olmasına karşılık protokolü oldukça basit bir uygulamadır. Acısız diyebileceğimiz kadar hafiftir. Cilt gençleştirme estetik operasyonları ile kıyasladığımızda kesi, dikiş yoktur, yüz çok hafif bir kızarıklık dışında tahrip olmaz. Şişlik, morluk, yaşanmaz. İyileşme dönemlerine gerek duyulmaz. 

Cilt gençleştirme tedavilerinde medikal estetik uygulamalarının son yıllarda geldiği nokta o kadar etkili ve ileride ki, sarkmalar, derin çizgiler, bıçak altına yatmadan da tedavi edilebiliyor artık. İyi planlanmış bir protokol ile kişinin on yaş daha genç bir cilde kavuşması mümkün ve çok kolay. Üstelik en doğal gençleşme yöntemi. 

Bağlar Altın iğne ile cilt gençleştirme, daha gergin ve daha genç bir cildin sahip olması gereken canlılık, parlaklık ve belirgin yüz hatlarına sahip olmamızı sağlıyor. Klasik radyofrekans ve/veya karbondioksit fraksiyonel lazer ile kombine edilerek kullanıldığında çok daha etkin sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Gergin bir gıdı, belirgin çene hattı, genç bir dekolte bölgesi için uygulama ile kombine cilt gençleştirme yöntemleri ile hemen her yaştaki kişiler üzerinde etkileyici sonuçlara ulaşabiliyoruz.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın