BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Dudak Renklendirme

Bağlar Dudak Renklendirme

Bağlar Dudak Renklendirme

Bağlar Dudak Renklendirme Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırıyor. Kişinin belirlediği rengin ve işlemin kolayca uygulanabildiği bir kalıcı makyaj uygulaması olan dudak renklendirme işlemi son yıllarda ünlü kişiler tarafından da sıkça kullanılmakta ve en popüler kalıcı Bağlar makyaj uygulamaları arasındaki yerini almıştır.

Bağlar Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?
Dudak renklendirme kalıcı makyaj tekniği ile yapılan bir uygulamadır. İşlem öncesinde kişinin doğal dudak rengi kalıcı makyaj uzmanı tarafından belirlenir ve kişi ile uzman nasıl bir renk tercih edeceği üzerinde konuşarak zengin organik kalıcı makyaj boyaları arasından seçim yaparlar. Doğal dudak renginizi korumak istiyorsanız bunu kalıcı makyaj uzmanınızla da paylaşmalısınız. Uzmanınız sizin de onayınızla uygun kalıcı makyaj boyası rengini seçecektir.

Sürekli kullandığınız ve teninize, dudak yapınıza fazlasıyla yakışan bir ruj rengi varsa işlem esnasında bu rengin yapılmasını isteyebilirsiniz. Kalıcı makyaj uzmanı size rujunuzu ile en yakın tonları belirleyecek ve seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Bağlar Dudak renklendirme ruj yerine geçerek günün her saatinde doğal bir görüntü elde etmenizi sağlayarak ve abartılı dudak görünümlerinden sizi koruyacaktır.

İşlemin uygulaması için renk seçme sonrası kalıcı makyaj uygulamalarının hepsinde olduğu gibi dudak renklendirme işlemi için de özel kalıcı makyaj iğneleri kullanılmaktadır. Kalıcı makyaj iğneleri ile dudak yapınıza ve şekline göre cildin 0.3-0.5 milimetre altına renk pigmentleri yerleştirirler.

Bağlar Dudak Renklendirme Ne İşe Yarar?
Uygulama sonrasında kalın, canlı, olduğunuzdan çok daha genç dudaklara sahip olmanızı sağlar. Bu işlem esnasında hem dudak kontürü uygulandığı gibi, içine de dilediğiniz renkte renklendirme işlemi yapılır. Böylece dudaklarınız daha büyük, daha kalın ve daha parlak bir görünüme kavuşur.

Bağlar Dudak Renklendirme Ne Kadar Süre Kalıcıdır?
Kalıcı dudak renklendirme klasik dövme yöntemi ile sık sık karıştırılır. Yöntem olarak dövme ile benzerlikleri olan yöntem, kıl tekniği kaş uygulamaları, kaş kontörü gibi kalıcı makyaj uygulamaları özünde oldukça farklıdır. Kalıcı dudak renklendirme işleminde ve diğer kalıcı makyaj uygulamalarında iğnenin dövmede olduğu kadar derine inmez. Kalıcı makyaj boyaları tamamen doğal ve organiktir. Aynı zamanda cildin epidermis adı verilen en üst tabakasına uygulandığından dudak renklendirme işleminin kalıcılığı, kalıcı dövmenin kalıcılığı ile kıyaslanamaz. Dövme ömür boyu ciltte kalan bir uygulama iken dudağın kalıcı olarak renklendirilmesi, ortalama 2-3 sene kalıcılığa sahiptir. Dudak renklendirme kalıcılık süresi kişinin gösterdiği dudak bakımına, dudaklarının yapısına ve cilt özelliklerine göre değişkenlik gösterse de kalıcı dudak renklendirme yaptıranlar 3 yılın ardından dudak renklendirme yenileme için yeniden başvuru yaparlar. Dudak pigmentasyonu yaptıranlar günlük hayatlarını kolaylaştıran bu uygulama sayesinde hem zaman kazandıklarını hem de her daim bakımlı göründükleri için kendilerini çok mutlu hissettiklerini biz uzmanlara her fırsatta sık sık dile getirirler.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın