BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Erkek Lazer Epilasyon

Bağlar Erkek Lazer Epilasyon

Bağlar Erkek Lazer Epilasyon

Kadınlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu.  Bağlar Erkek Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtalabiliyorlar,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 - 6 seansda istenilen sonucu elde etmek mümkün.

Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir,  Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

Bağlar Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur.

Bağlar Erkek Lazer Epilasyon Sonuçları: 
Acısız lazer epilasyon yapabilen, BuzLazer - Soprano ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir. Bağlar Erkeklerde Lazer Epilasyon Seansları Süreleri
Lazer Epilasyon Yapılan Bölge    Lazer Epilasyon Tedavi Süresi

  • Omuz ve sırt    20-30 dakika
  • Kaş Ortası    5-10 dakika
  • Bacaklar    25–30 dakika
  • Göğüs    15-30 dakika
  • Elmacık Bölgesi    5-10 dakika
  • Sakal Üstü    5-10 dakika
  • Kollar    15-20 dakika

Bağlar Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları: Erkek lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl ve kilo yapısına, yaşadığı il, ilçe ve kliniklere göre farklılık gösterebilir. Fiyat listesine lazer epilasyon fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Erkekler İçin Bağlar Lazer Epilasyon Salonu


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın