BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Yüz maskeleri

Bağlar Yüz maskeleri

Bağlar Yüz maskeleri

Bağlar Yüz maskeleri bir çok maske cildin parlak, gergin görünmesine katkı sağlamakta faydalıdır, fakat protein değeri yüksek maskeler cilt tarafından daha fazla emilmekte ve cildin yenilenmesinde, hücre yapımında daha etkili olmaktadır.


Bağlar Yüz maskeleri birçok kişinin yumurta beyazından yapılan maskeyi tavsiye etmesinin nedeni yüksek protein değerinden dolayıdır.Ama benim uygulayan kişilerde şahit olduğumuz maske yumurta beyazından daha etkili ve daha yüksek bir protein değerine sahip, çok daha etkili bir maskedir.

Bağlar Yüz maskeleri Özellikle Uzakdoğulu kadınların her daim bakımlı, canlı ve genç görünen bir cilde sahip olabilmelerin ardında yatan güzellik sırrı olan çiğ yulaf maskesi, cildi temizliyor, besliyor, nemlendiriyor ve doğal bir tonik etkisi gösteriyor.

 

Hücre yenileyici etkisi olan bu maske tariflerini uyguladığınızda yeni hücre oluşumunu destekleyerek cildin daha canlı ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. İşte en etkili hücre yenileyici maske tarifleri;

Bağlar Cilt Yenileyici Maskesi  Cilde ve yüze faydaları saymakla bitmeyen yaş maya maskesi cildi onaran, yenileyen ve canladıran etkisi ile bilinmektedir. 


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın