BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Kalıcı Oje

Bağlar Kalıcı Oje

Bağlar Kalıcı Oje

Bağlar Kalıcı Oje Nasıl Yapılır? Uygulama Aşamaları;
Bağlar Kalıcı Oje uygulaması nasıl yapılır gibi sorularınız için, öncelikle bazı ekipman ve bilgilere sahip olunması gerekmektedir. Güzellik salonumuzda bu konuda gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur. 

Tırnakla manikür işlemi yapılarak tırnak etlerinin alınması gerekmektedir. Tırnak uzunluğunun ve şeklinin önceden belirlenmesi gerekmektedir. Böylelikle tırnaklar kalıcı ojeye hazır hale gelir.

Manikür işleminden sonraki en önemli nokta, tırnağın üzerinde yağ ve nem tabakasının kalmamasıdır. Bunun için hazırlanan özel bir solüsyon tırnağın üzerine sürülür ve kalıcı oje sürme işlemine başlanır.

1- Manikür Yapılır
Ojeyi (shellac) sürmeden önce yapmanız gereken, ellerinize Manikür yaptırmaktır. Çünkü bu, işlemi kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda uygulama yapılırken, ojenin ete temas etmemesi gerekmektedir.


2- Tırnaklar Temizlenir
İşleme başlamadan önce el ve ayak tırnaklarınızın yağ ve nemden arındırılmış olması gerekmektedir. Bunun için özel bir solüsyon kullanılmaktadır. Aksi takdirde yapılan oje tutmayacaktır. Ardından en alt tabaka işlemi tırnağa uygulanır. El, 10 saniye kadar UV ışığında bekletilir.


3- Ojenin Sürülmesi
Ardından tırnaklara oje sürme işlemi uygulanır. Sürülen her bir kat için, UV ışığında 60 saniye bekletilir. Bu renk seçeneğine göre 2 veya 3 defa uygulanır. French uygulamasında, french ucunun tekrar beklemesi gerekir. Farklı süslü oje modelleri salonumuzda yapılmaktadır.

4- Cila ve Bitirme
Son Olarak en üste son kat cilası uygulanmaktadır ve 60 saniye cihazda bekletildikten sonra, sürülecek solüsyonla tırnaklar silinerek işlem bitirilir. Bu işlemler aynı şekilde ayaklara da uygulanır.

Shellac oje sürüldükten sonra, saatler önce oje sürmüş gibi rahatlıkla hareket edilebilir. Bozulma, bulaşma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın