BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar İpek Kirpik

Bağlar İpek Kirpik

Bağlar İpek Kirpik

Bağlar İpek Kirpik Gözlerin ve güzelliğin tamamlayıcısı, gözlerimizin koruyucusu kirpiklerimizin çeşitli hastalıklar sebebiyle, yanlış kozmetik malzemelerin yoğun ve uzun süre kullanımı nedeniyle, yetersiz beslenme ve eksik vitamin alımı sonucunda veya yaşın ilerlemesi sonucunda dökülmesi sebebiyle, kendi kirpiklerimizin arasına saf ipekten imal edilen kirpiklerin tek tek yerleştirilmesi suretiyle gerçekleşen kirpik gürleştirme ve güçlendirme işlemidir.

İpek kirpik uygulaması doğru uzman tarafından yapılır ve doğru / klinik testlerden geçmiş onaylı malzemeler kullanılırsa asla kaşıntı ve batma yapmaz, kendi kirpiğinizin doğallığında kullanım imkanı sunar.

Bağlar İpek Kirpik, kişinin göz yapısı, ihtiyaç ve beklentilerine göre güzellik uzmanının tecrübesi neticesinde uygulanır ve kısa - seyrek görünümü engeller. İpek kirpik uygulamasından beklenen verimi alabilmek için, muhakkak uygulamayı yaptıracak kişinin göz yapısına uygun şekil ve boyutta kirpik tercih edilmesi gerekir. Yani standart bir ipek kirpik formunun her göze uygulanması söz konusu olamaz.

Çoğunlukla misafirimizin talebi ve uygulamayı gerçekleştirecek uzmanın, göz yapısının analizine göre gözün ve yüzün ifadesine olumlu yansıtacak kirpik tasarımının uygulanacak  kirpiklerin  kıvrım açilarını, uzunluk sıralaması ve yoğunluğuna birlikte karar vermektedir.

Bu arada kullanılan malzemelerin kalitesi ve uygulamayı gerçekleştiren uzmanın bilgi ve tecrübesi uygulamanın dayanıklılığımı etkileyen en önemli faktörlerdir.

Ancak yıllar içinde ipek kirpik uygulamasına alışan bayanların tercihleri naturel kirpikten 2D kirpiğe, 2D ipek kirpikten 3D kirpiğe derken 9D ye kadar volume kirpik ve mega volume ipek kirpik sekline dönüşmüştür.

Bütün bunlar ipek malzemeden çok, hipoalergenic özel yapıştırıcı kullanarak kirpiğin talep doğrultusunda yoğunlaştırılması işlemidir.

Protez kirpik, volume lashes (volüm leş) kirpik, kirpik kaynağı, rus ipek kirpik, 3D kirpik ve ipek kirpik farklarının ne olduğu da merak edilen bir diğer sorudur.

Bu sayılanlar farklı isimlerle de adlandirilan ipek kirpik uygulamalarında aslinda yapılan işlem aynıdır ve ipek kirpik uygulamasıdır.

Hamilelikte Bağlar İpek Kirpik kullanılır mı? sorusu da çokça merak edilen ve araştırılan bir konudur.

Hatta hamile iken makyaj yapmak istemeyen ve rimel, maskaraya maruz kalmaktan çekinen bayanlar, kirpiklerde bu malzemelere ihtiyaç duymaksızın güzel bir görüntü sağlayan ipek kirpiği özellikle tercih etmektedir.

Güzellik uzmanlarımız; ipek kirpik uygulamasında kullanmış olduğumuz özel yapıştırıcı ve diğer materyaller hipo alergenic malzemelerden üretilmiş olup, hamile kişilerin ipek kirpik uygulamasından faydalanmalarının önünde hiçbir engel bulunmamaktadır.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın