BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Protez Tırnak

Bağlar Protez Tırnak

Bağlar Protez Tırnak uzun zamandır çoğu kişinin hayatına girdi. Ve onun aynen kaş aldırmak ya da saç boyatmak gibi düzenli kullandığı kişisel güzellik materyallerinden biri neredeyse de en başına konmayı başardı.

Artık önceden olduğu gibi iki üç günde bir çatlayıp kabarıp kalkan tırnaklarından kurtulmuş iki günde uçları silinip dağılan ojelerini tazelemek için kuaföre gitmek derdinden de kurtulmuştur.

 Özellikle çabuk kırılan tırnaklar için oldukça faydalı olan bu işlem, yaklaşık olarak 2 3 hafta boyunca kullanılabilmekte bu süre sonunda uzayan tırnağa dip doldurma işlemi uygulanmaktadır. Ayrıca bu işlem sırasında tırnağın uç bakımı da yapılmakta ve kişi tırnağını bu şekilde isterse senelerce kullanabilmektedir. Protez tırnaklar ojeye asetona tamamen dayanıklı olup oje kalıcılığı kendi tırnaklarınıza göre çok daha uzun sürelidir.

Bu ilk uygulaması onun için artık vazgeçilmezi olmuştur. Ve bu uygulama onu gerek çalışma hayatında gerekse sosyal hayatında çok daha iyi kategoride olmasını sağlamıştır.

Bağlar Protez tırnak ve takma tırnak uygulamasının birçok önemli farkı bulunmaktadır. öncelikle takma tırnaklar piyasadan kolayca satın alınabilirken, protez tırnaklar işin profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanında protez tırnaklarasla takma tırnak gibi kendi tırnağınıza baskı uygulayarak rahatsızlık hissi oluşturmazlar. Ayrıca protez tırnak tüm tırnağa yapıştırılan plastik bir yapı olmadığından tırnaklarınızın sürekli hava almasını sağlayan daha sağlıklı bir uygulama olmaktadır.

Takma tırnaklar kalitesiz yapıştırıcıları sebebiyle gün içinde düşerek sizi yarı yolda bırakırken, protez tırnaklarda asla böyle bir durum söz konusu olmamaktadır.

Hatta sık bir teması kesilen aseton kimyasalıda yoktur hayatında. Kim bilir belki de pek çoğumuz gibi alerjisi de vardır da o hiç fark etmeden bu sorunu da çözüm bulmuş olacaktır. Ellerini öncesinde hiç bulmadığı kadar kusursuz olduğunu görmek çok mutlu ettiği gibi özgüvenide tavan yapacaktır.

Artık kalın parmakları olan eller yeniden biçimlenen tırnaklarıyla tahmin bile edemeyeceği kadar estetik gözüküyorlar. Hatalı manikür uygulamalarıyla bir türlü kavuşamadığı güzel ve bakımlı ellere protez tırnaklarıyla kavuşmuş olacaktır.

Henüz haftası dolmadan kabaran tırnak etlerinin bile zamanla yok olduğunu yada inceldiğini göreceksiniz. Hele bundan da önemlisi yanlış tırnak kesiminden kaynaklı ama bunu sizi tahmin etmeniz mümkün değil.

Genişleyip kaşık görüntüsü alan tırnaklarınızın nasıl zarif bir hale geliğini görüp şaşıracak ve protez tırnak uygulaması artık sizin için rütin bakımlarınızın içine girmiştir.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın