BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Eyeliner

Bağlar Eyeliner

Bağlar Eyeliner

Makyaj yaparken eyeliner nasıl çekilir, Bağlar eyeliner nasıl düzgün çekilir sorusu herkes için önemlidir. Profesyonel ellerde kolayca eyeliner çekilirken aksi durumda bu iş, biraz zor olabilir. Aslında doğru malzemeyle ve doğru kullanım şekliyle o kadar da zor değil.

 

Etkileyici bir makyajın en önemli parçalarından biri eyelinerdır. Bağlar Eyeliner, göz kapağı çizgisi üzerine çekilen ve gözleri daha çekik (badem göz) gösteren, böylece hem daha çekici daha dinç bir bakış etkisi yaratan hem de göz makyajının etkileyiciliğini arttıran bir unsurdur. Şişe içinde sıvı olarak ya da kalem gibi kullanılan eyeliner çeşitleri bulunur. Ayrıca bir boya paleti içinde olan ve fırça yardımıyla sürülen eyeliner çeşitleri de çok kullanışlıdır.

 

Bağlar Eyeliner Uygulamak Zor mu? Eyeliner çekmenin kolay bir yolu var mı diyorsanız, bakışları daha belirgin kılan bu ürünleri uygularken gözünüzü dış uçtan yukarı doğru çektirin. Böyle gergin haldeyken kirpik bitimlerinden itibaren kesinti yapmadan eyelinerı çekin ve gözünüzü eyeliner kuruyana kadar gergin tutmaya devam edin.

 

Bağlar Göz Farı İle Eyeliner Uygulaması Nasıl oluyor? Eğer yine de “ben her gün bunu yapamam, çok zor” diyorsanız; siyah ya da acı kahve göz farı alın. İnce far fırçası ile kirpik diplerine uygulama yapın. Çok doğal bir etki elde edeceksiniz.


Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın