BİZE SORUN
  • +90 532 430 75 32
  • +90 532 430 75 32

Bağlar Kaş Laminasyonu

Bağlar Kaş Laminasyonu

Bağlar Kaş Laminasyonu

Bağlar Kaş laminasyonu yaptığınızda sıralanmış olan dezavantajlı durumları bir süreliğine unutabilirsiniz. Küçük sorunlar göz ardı edildiğinde bu prosedürün birçok avantajı vardır. Dış görünüşün önemli bir parçası olan kasların sağlığına dikkat edildiğinde kaşlar günümüzde bakımlı bir kadının imajını gösteren en önemli bileşen haline gelecektir.

Bağlar Kaş laminasyon aracı şekil düzelten ve aynı zamanda kaşları iyileştiren özel bir kompozisyon uygulamasıdır.

Ancak bunları sıfırdan oluşturmanın işe yaramayacağını düşünmeniz gerekir. Prosedür mevcut kılların esaslarını vurgulamak ve yaramaz kılların şeklindeki küçük kusurları ortadan kaldırmak ayrıyeten sıradan çıkmış yamuk kılları da düzeltmeye yardımcı olur.

Bu teknik aşağıdaki durumlarda yardımcı olacaktır;

1.       Kaşların asimetrik olması durumunda

2.       Formunu değiştirme yâda ayarlama istendiğinde

3.       Kılların farklı yönlere bakmasının düzeltilmesi

4.       Kıllar ince olduğunda ve döküldüğünde

5.       Kılların acık renk olması durumunda koyultmak istendiğinde

 

Yüz güzelliği ve orantılı bir yüze sahip olmak isteyen kişiler, pek çok farklı estetik uygulamasında faydalanmak istemektedirler. Bu uygulamalar arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi de kaş laminasyonu. Kaş laminasyonu uygulaması ile daha hacimli ve dışarıdan bakıldığında dikkatleri üzerine çeken kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaş laminasyonu bir uzmana yaptırıldığı zaman tamamen güvenilir bir uygulamadır.

 

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Medlay Güzellik Salonu Diyarbakır'a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi. "Kadın bakımla güzeldir, güzelliğe giden yol Medlay Güzellik Salonlarından geçer" sloganıyla yoluna devam eden Medlay Güzellik Salonu; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Diyarbakır'da faaliyet gösteren diğer güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dostane hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın